Zbiórka odpadów wielkogabarytowych- sprawdź kiedy i gdzie

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp.  z o. o. w Zgorzelcu informuje o pierwszej w nowym roku akcji wywozu odpadów wielkogabarytowych (m.in. stare meble, sprzęt RTV i AGD, dywany). Od 30 stycznia (poniedziałek) akcja obejmie część miasta do wiaduktu przy ul. Warszawskiej (Miasto Zgorzelec) natomiast od 13 lutego (poniedziałek) część miasta od wiaduktu przy ul. Łużyckiej (Zgorzelec Ujazd). UWAGA ! W tym roku akcja […]

You are currently viewing Zbiórka odpadów wielkogabarytowych- sprawdź kiedy i gdzie

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp.  z o. o. w Zgorzelcu informuje o pierwszej w nowym roku akcji wywozu odpadów wielkogabarytowych (m.in. stare meble, sprzęt RTV i AGD, dywany).

Od 30 stycznia (poniedziałek) akcja obejmie część miasta do wiaduktu przy ul. Warszawskiej (Miasto Zgorzelec) natomiast od 13 lutego (poniedziałek) część miasta od wiaduktu przy ul. Łużyckiej (Zgorzelec Ujazd).

UWAGA !

W tym roku akcja zbierania odpadów wielkogabarytowych zostanie przeprowadzona zgodnie z harmonogramem odbioru z poszczególnych rejonów miasta. Harmonogram zawiera numer rejonu, wykaz ulic w rejonie oraz terminy zgłoszeń i odbiorów.

W ramach zbiórki odbierane będą:

  • stare meble – m.in. szafy, łóżka, kredensy, biurka, krzesła,
  • wyroby tapicerskie – m.in. fotele, wersalki, pufy,
  • skrzydło drzwi lub okna (bez futryny, ościeżnic, parapetów),
  • karnisze, deski do prasowania, duże lustra,
  • dywany, wykładziny, materace,
  • rowery, wózki dziecięce, zabawki dużych rozmiarów bez elektroniki, foteliki dziecięce, przewijaki,
  • meble ogrodowe, duże donice.

Uwaga!  Akcja zbierania odpadów wielkogabarytowych nie obejmuje zbierania odpadów typu: gruz, odpadów po remontach (futryny drzwiowe i okienne, urządzenia sanitarne, itp.).

Odbieranie odpadów odbywać się będzie po uprzednim zgłoszeniu telefonicznym – 75 77 58 440 lub mailowym dzial.uslug@mpgk.zgorzelec.pl w godzinach pracy Działu Usług Komunalnych (od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 – 14.00).

UWAGA! W innych terminach odpady nie będą odbierane.

Źródło: MPGK Sp. z o.o

Dodaj komentarz

Reklama
Reklama