Zarzut za posiadanie narkotyków

Policjanci z Wydziału Kryminalnego zgorzeleckiej komendy w wyniku pracy operacyjnej zatrzymali 24-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego, podejrzewanego o posiadanie narkotyków. W wyniku przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych zajmowanych przez mężczyznę funkcjonariusze zabezpieczyli woreczki foliowe z suszem roślinnym. Jak się okazało po badaniach była to marihuana i haszysz w ilości z której można przygotować prawie 50 działek […]

You are currently viewing Zarzut za posiadanie narkotyków

Policjanci z Wydziału Kryminalnego zgorzeleckiej komendy w wyniku pracy operacyjnej zatrzymali 24-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego, podejrzewanego o posiadanie narkotyków. W wyniku przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych zajmowanych przez mężczyznę funkcjonariusze zabezpieczyli woreczki foliowe z suszem roślinnym.

Jak się okazało po badaniach była to marihuana i haszysz w ilości z której można przygotować prawie 50 działek handlowych tych narkotyków.

Przypominamy, że za posiadanie środków odurzających, czy psychotropowych grozi do 3 lat pozbawienia wolności, a gdy jest ich znaczna ilość nawet do lat 10.

Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Zgorzelcu – kom. Agnieszka Goguł

Dodaj komentarz

Reklama
Reklama