Zalew Czerwona Woda w konkursie Inwestycja z Perspektywą

Najpotrzebniejsze i budzące zainteresowanie – słowem najlepsze! Takie są właśnie projekty zgłoszone do konkursu „Inwestycja z Perspektywą” – wśród nich nasza realizacja, czyli Zalew Czerwona Woda w nowej odsłonie.

You are currently viewing Zalew Czerwona Woda w konkursie Inwestycja z Perspektywą

Serwis Samorządowy PAP ogłosił kolejną bezpłatną edycję konkursu na najciekawszą samorządową inwestycję współfinansowaną z UE. Do konkursu zaproszono jednostki samorządu terytorialnego w całym kraju. Miasto Zgorzelec postanowiło pokazać efekt rewolucji jaką przeszedł teren wokół zalewu, dzięki udziałowi w projekcie „Przygoda z Nysą – zagospodarowanie turystyczne pogranicza polsko-niemieckiego- etap V”.

Konkurs wygrają samorządy, na których projekty zagłosuje najwięcej internautów w porównaniu do liczby mieszkańców według stanu na 1 stycznia 2022 roku podanej przez Główny Urząd Statystyczny.

Trzy inwestycje z najwyższą liczbą głosów nagrodzone zostaną statuetką „Inwestycja z perspektywą”, a zdobywcę pierwszego miejsca dodatkowo odwiedzi reporter z kamerą i udokumentuje zwycięskie przedsięwzięcie. Reportaż wideo z tej wizyty zostanie opublikowany na stronach PAP.

Nasze zgłoszenie można podejrzeć na stronie: samorzad.pap.pl

Tam też można w bardzo prosty sposób oddać swój głos! Bo w tym konkursie o zwycięstwie decydują głosy internautów!

KONKURS – Oddaj głos na Zgorzelec !

Głosowanie wystartowało o godz. 10:00 (1 lutego) i potrwa do 10 lutego 2023 r. (do godz. 16:00). Laureatów konkursu poznamy do 5 marca.

Dodaj komentarz

Reklama
Reklama