Zabezpieczyli narkotyki i broń

Policjanci ze zgorzeleckiej grupy NYSA z Wydziału Kryminalnego w wyniku pracy operacyjnej zatrzymali 32-latka poszukiwanego przez wymiar sprawiedliwości celem odbycia kary więzienia oraz podejrzewanego o posiadanie narkotyków. W wyniku podjętych czynności funkcjonariusze zabezpieczyli przy mężczyźnie oraz w zajmowanych przez niego pomieszczeniach mieszkalnych metamfetaminę oraz marihuanę, w ilości z której można przygotować ponad 150 działek handlowych […]

You are currently viewing Zabezpieczyli narkotyki i broń

Policjanci ze zgorzeleckiej grupy NYSA z Wydziału Kryminalnego w wyniku pracy operacyjnej zatrzymali 32-latka poszukiwanego przez wymiar sprawiedliwości celem odbycia kary więzienia oraz podejrzewanego o posiadanie narkotyków.

W wyniku podjętych czynności funkcjonariusze zabezpieczyli przy mężczyźnie oraz w zajmowanych przez niego pomieszczeniach mieszkalnych metamfetaminę oraz marihuanę, w ilości z której można przygotować ponad 150 działek handlowych tych narkotyków.

W wyniku przeszukania piwnicy policjanci ujawnili magazynek, amunicję hukową oraz broń gazową, na którą jak się okazało, nie miał zezwolenia.

32-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego za wcześniejsze przestępstwa ma do odbycia łączną karę 4 lat i 7 miesięcy więzienia.

Mężczyzna trafił już do aresztu, gdzie będzie oczekiwał na wyrok w sprawie posiadania narkotyków oraz broni. Może mu grozić do 8 lat pozbawienia wolności.

kom. Agnieszka Goguł
Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Zgorzelcu

Dodaj komentarz

Reklama
Reklama