Wigilijne spotkania w powiecie

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia w ubiegłym tygodniu miały miejsce dwa spotkania wigilijne zorganizowane przez stowarzyszenia mające siedzibę na terenie Powiatu Zgorzeleckiego. W piątek 16 grudnia br. Wicestarosta Mirosław Fiedorowicz w imieniu Starosty Zgorzeleckiego Artura Bielińskiego uczestniczył w spotkaniu opłatkowym zorganizowanym przez członków Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych w Zgorzelcu. Z kolei w […]

You are currently viewing Wigilijne spotkania w powiecie

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia w ubiegłym tygodniu miały miejsce dwa spotkania wigilijne zorganizowane przez stowarzyszenia mające siedzibę na terenie Powiatu Zgorzeleckiego.

W piątek 16 grudnia br. Wicestarosta Mirosław Fiedorowicz w imieniu Starosty Zgorzeleckiego Artura Bielińskiego uczestniczył w spotkaniu opłatkowym zorganizowanym przez członków Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych w Zgorzelcu.

Z kolei w sobotę 17 grudnia br. odbyło się kolejne spotkanie wigilijne zorganizowane przez Klub Trzeźwych Przyjaciół.

Oba spotkania przebiegły w miłej i ciepłej atmosferze, wypełnionej wspólnymi rozmowami i najlepszymi życzeniami bożonarodzeniowymi. Był czas na wręczenie upominków, skosztowanie tradycyjnych, świątecznych potraw, wspólne śpiewanie kolęd oraz przypomnienie polskich tradycji związanych ze Świętami Bożego Narodzenia.

Źródło: powiatzgorzelecki.pl

Dodaj komentarz

Reklama
Reklama