Wigilia w Stowarzyszeniu Eurocentrum Kobiet

W czwartek 15 grudnia br. odbyła się uroczysta Wigilia członków Stowarzyszenia Eurocentrum Kobiet i zaproszonych gości z Polski oraz z Czech i Niemiec. Podczas uroczystości był czas na rozmowy, noworoczne życzenia, przypomnienie polskich, świątecznych tradycji, wspólna modlitwa i śpiew kolęd oraz oczywiście pyszne, tradycyjne, wigilijne potrawy. Bez wątpienia to był magiczny czas, który obfitował w […]

You are currently viewing Wigilia w Stowarzyszeniu Eurocentrum Kobiet

W czwartek 15 grudnia br. odbyła się uroczysta Wigilia członków Stowarzyszenia Eurocentrum Kobiet i zaproszonych gości z Polski oraz z Czech i Niemiec.

Podczas uroczystości był czas na rozmowy, noworoczne życzenia, przypomnienie polskich, świątecznych tradycji, wspólna modlitwa i śpiew kolęd oraz oczywiście pyszne, tradycyjne, wigilijne potrawy. Bez wątpienia to był magiczny czas, który obfitował w serdeczność, ciepło i radość ze wspólnego świętowania, a Zespól Ludowy “Łużyczanie” zadbał o doskonałą oprawę muzyczną wydarzenia.

W imieniu Wójta Gminy Zgorzelec w spotkaniu wzięła udział Anna Demuth – Majda Sekretarz Gminy Zgorzelec, Burmistrz Miasta Zgorzelec Rafał Gronicz, Wicestarosta Mirosław Fiedorowicz Zgorzeleckiego, duchowieństwo oraz zaproszeni goście.

Źródło: Gmina Zgorzelec

Dodaj komentarz

Reklama
Reklama