Usłyszał zarzut za paserstwo skradzionego mienia

Policjanci z Referatu Kryminalnego bogatyńskiego komisariatu w wyniku pracy operacyjnej ustalili miejsce, gdzie może znajdować się kamera monitoringu skradziona z terenu jednego z Rodzinnych Ogrodów Działkowych na terenie miasta. W wyniku przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych zajmowanych przez 31-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego funkcjonariusze odzyskali skradzioną kamerę o wartości tysiąca złotych. Dodatkowo zabezpieczyli woreczki foliowe z […]

You are currently viewing Usłyszał zarzut za paserstwo skradzionego mienia

Policjanci z Referatu Kryminalnego bogatyńskiego komisariatu w wyniku pracy operacyjnej ustalili miejsce, gdzie może znajdować się kamera monitoringu skradziona z terenu jednego z Rodzinnych Ogrodów Działkowych na terenie miasta. W wyniku przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych zajmowanych przez 31-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego funkcjonariusze odzyskali skradzioną kamerę o wartości tysiąca złotych. Dodatkowo zabezpieczyli woreczki foliowe z suszem roślinnym i krystaliczną substancją, wagę elektroniczną oraz trzy naboje.

Mężczyzna trafił do zgorzeleckiej komendy. Przeprowadzone badania zabezpieczonych substancji wykazały, że była to marihuana i metamfetamina.

Na podstawie zebranych dowodów zatrzymany usłyszał zarzut za paserstwo skradzionego mienia oraz za posiadanie środków odurzających i psychotropowych. Dalsza praca policjantów skutkowała zebraniem dowodów wskazujących na udzielanie przez podejrzanego w celu osiągnięcia korzyści majątkowej narkotyków innym osobom, za co usłyszał prokuratorski zarzut.

Teraz za popełnione przestępstwa 31-latkowi może grozić do 10 lat pozbawienia wolności.

Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Zgorzelcu – kom. Agnieszka Goguł

Dodaj komentarz

Reklama
Reklama