Ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości

Poszukiwany listem gończym zatrzymanych przez zgorzeleckich policjantów.

You are currently viewing Ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości

Policjanci z Wydziału Kryminalnego zgorzeleckiej komendy podczas służby na terenie miasta podjęli czynności wobec 45-letniego mężczyzny. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że jest on poszukiwany listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Płocku celem odbycia 3 lat więzienia.

Poszukiwany trafił już do aresztu.

Przypominamy o ogólnodostępnej internetowej bazie osób poszukiwanych: poszukiwani.policja.pl. W portalu można odnaleźć informacje o osobach poszukiwanych listami gończymi w tym również z naszego powiatu. W serwisach zamieszczane są dane tylko tych osób, co do których jest zgoda na publikację wydana przez sąd lub prokuraturę. Oprócz zdjęć, imion i nazwisk, rysopisów, płci, wieku, rodzaju przestępstw, za jakie dana osoba jest poszukiwana, w serwisie znajdują się także dane jednostek prowadzących poszukiwania. Baza ta jest cały czas sukcesywnie uzupełniana.

W przypadku posiadania informacji na temat miejsca przebywania osób poszukiwanych przez Komendę Powiatową Policji w Zgorzelcu prosimy o kontakt telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym pod nr tel. 47 87 322 44 lub z dyżurnym jednostki pod nr 47 87 322 00. Osobom przekazującym informacje na temat osób poszukiwanych gwarantujemy pełną anonimowość.

kom. Agnieszka Goguł
Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Zgorzelcu

Dodaj komentarz

Reklama
Reklama