SZKOLENIA KIERUJĄCEGO DZIAŁANIEM RATOWNICZYM DLA DRUHÓW OSP

W dniach od 2 grudnia 2022r. do 11 grudnia 2022r. w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Zgorzelcu odbyło się Szkolenia kierującego działaniem ratowniczym dla druhów OSP z terenu powiatu zgorzeleckiego. Głównym celem szkolenia było przygotowanie członków Ochotniczych Straży Pożarnych do kierowania działaniami ratowniczymi na poziomie interwencyjnym z umiejętnością dokonywania oceny sytuacji i podejmowania decyzji […]

You are currently viewing SZKOLENIA KIERUJĄCEGO DZIAŁANIEM RATOWNICZYM DLA DRUHÓW OSP
W dniach od 2 grudnia 2022r. do 11 grudnia 2022r. w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Zgorzelcu odbyło się Szkolenia kierującego działaniem ratowniczym dla druhów OSP z terenu powiatu zgorzeleckiego.
Głównym celem szkolenia było przygotowanie członków Ochotniczych Straży Pożarnych do kierowania działaniami ratowniczymi na poziomie interwencyjnym z umiejętnością dokonywania oceny sytuacji i podejmowania decyzji w działaniach ratowniczych.
Na szkolenie zostało zakwalifikowanych 26 słuchaczy w tym 14 druhów z OSP KSRG oraz 12 z OSP spoza KSRG. Zwieńczeniem szkolenia trwającego 35 godzin dydaktycznych był egzamin, pomyślnie zaliczony przez wszystkich druhów.

Dodaj komentarz

Reklama
Reklama