Śniadeccy szkołą olimpijczyków – Jan Małecki ze świetnym wynikiem!

Jan Małecki z klasy 1 liceum może pochwalić się osiągnięciami na olimpiadach. Teraz awansował do etapu centralnego Olimpiady Wiedzy Historycznej.

You are currently viewing Śniadeccy szkołą olimpijczyków – Jan Małecki ze świetnym wynikiem!

Dobre przygotowanie do Olimpiady Historycznej wymaga zapamiętania dużej ilości faktów i dat, ale nie tylko. To przede wszystkim dogłębne zrozumienie procesów historycznych i ich wzajemnych związków oraz umiejętność pisania długich wypracowań i wypowiadania się w sposób profesjonalny i przekonujący.

Te niezwykłe umiejętności pozwoliły uczniowi LO im. Braci Śniadeckich w Zgorzelcu – Janowi Małeckiemu z klasy 1B na na osiągnięcie wspaniałego wyniku – II miejsce w etapie okręgowym i awans do etapu centralnego Olimpiady Wiedzy Historycznej. Uczeń klasy I, który dopiero rozpoczął swoją przygodę z liceum, już święci triumfy jako olimpijczyk (kilka tygodni temu awansował do etapu centralnego Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności).

Gratulujemy i życzymy dalszych wspaniałych sukcesów!

Za wsparcie i nieustającą motywację do zdobywania wiedzy dziękujemy Panu Tomaszowi Mańkowskiemu, opiekunowi olimpijczyków.

Źródło/foto: Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich w Zgorzelcu

Dodaj komentarz

Reklama
Reklama