Seniorzy wciąż mogą zaszczepić się przeciwko grypie!

Sezon grypowy trwa, dlatego zachęcamy mieszkańców Zgorzelca w wieku powyżej 65. roku życia, aby zadbali o swoje zdrowie i zaszczepili się. W przychodniach przy ul. Rejmonta 1 i ul. Lubańskiej 11-12 są jeszcze dostępne bezpłatne szczepionki przeciwko grypie, kupione w ramach Miejskiego Programu Polityki Zdrowotnej. Z finansowanego z miejskiego budżetu „Profilaktycznego programu szczepień ochronnych przeciw grypie dla […]

You are currently viewing Seniorzy wciąż mogą zaszczepić się przeciwko grypie!

Sezon grypowy trwa, dlatego zachęcamy mieszkańców Zgorzelca w wieku powyżej 65. roku życia, aby zadbali o swoje zdrowie i zaszczepili się. W przychodniach przy ul. Rejmonta 1 i ul. Lubańskiej 11-12 są jeszcze dostępne bezpłatne szczepionki przeciwko grypie, kupione w ramach Miejskiego Programu Polityki Zdrowotnej.

Z finansowanego z miejskiego budżetu „Profilaktycznego programu szczepień ochronnych przeciw grypie dla mieszkańców Zgorzelca powyżej 65 roku życia” mogą skorzystać seniorzy  zameldowani w naszym mieście. Szczepionki kupione przez zgorzelecki samorząd w ramach zadania publicznego, których niewielka ilość jeszcze nie została wykorzystana, będą dostępne jeszcze tylko do 31 grudnia 2022.

Zainteresowani szczepieniem powinni skontaktować się telefonicznie z jedną z realizujących program przychodni i umówić termin wizyty:

  • Przychodnia WS – SPZOZ przy ulicy Reymonta 1
    tel. 571 334 661, 571 334 662
  • Przychodnia WS – SPZOZ przy ulicy Lubańskiej 11-12
    tel. 571 334 931, 571 334 932

Dodaj komentarz

Reklama
Reklama