SENIOR ONLINE

Zapraszamy wszystkich mieszkańców powiatu zgorzeleckiego na kolejne spotkanie z cyklu „Senior Online”, które odbędzie się 5 grudnia w godzinach od 9.00 do 9.30 na profilu Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu w serwisie YouTube. Celem szkoleń w ramach koncepcji „Senior Online” jest przede wszystkim kontakt Policji z seniorami i uwrażliwienie społeczeństwa na sytuacje, w których osoby starsze stają […]

You are currently viewing SENIOR ONLINE

Zapraszamy wszystkich mieszkańców powiatu zgorzeleckiego na kolejne spotkanie z cyklu „Senior Online”, które odbędzie się 5 grudnia w godzinach od 9.00 do 9.30 na profilu Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu w serwisie YouTube.

Celem szkoleń w ramach koncepcji „Senior Online” jest przede wszystkim kontakt Policji z seniorami i uwrażliwienie społeczeństwa na sytuacje, w których osoby starsze stają się ofiarami przestępstwa. Uświadomienie, co jest powodem takiego stanu rzeczy i wskazanie, jak można zatrzymać ten proces. Spotkania te mają na celu zapoznanie seniorów ze skutecznymi metodami zapobiegającymi negatywnym zjawiskom, takim jak oszustwa, kradzieże, rozboje oraz podniesienie ich świadomości z zakresu własnego bezpieczeństwa.

Poniżej link do spotkania

https://youtu.be/UVxzvLvWqs0

Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Zgorzelcu – kom. Agnieszka Goguł

Źródło: KPP Zgorzelec

Dodaj komentarz

Reklama
Reklama