Rozpoczęły się przygotowania do 31. Finału WOŚP

“Chcemy wygrać z sepsą – zagramy dla wszystkich, małych i dużych!” Takie hasło przyświeca 31. Finałowi WOŚP, który zorganizujemy również w Zgorzelcu. Tym razem gramy w MDK!!! Tradycyjna kwesta na ulicach i finał w MDK odbędzie się 29 stycznia. W ramach finału będziemy, jak co roku, organizować aukcje przedmiotów podarowanych przez mieszkańców Zgorzelca i zgorzeleckie firmy na rzecz WOŚP. […]

You are currently viewing Rozpoczęły się przygotowania do 31. Finału WOŚP

“Chcemy wygrać z sepsą – zagramy dla wszystkich, małych i dużych!”

Takie hasło przyświeca 31. Finałowi WOŚP, który zorganizujemy również w Zgorzelcu. Tym razem gramy w MDK!!! Tradycyjna kwesta na ulicach i finał w MDK odbędzie się 29 stycznia.

W ramach finału będziemy, jak co roku, organizować aukcje przedmiotów podarowanych przez mieszkańców Zgorzelca i zgorzeleckie firmy na rzecz WOŚP. Wszystkie podarowane przedmioty, które nie znajdą nabywców w bezpośredniej licytacji, trafią po finale na wośpowe aukcje na allegro.
Przedmioty do piątku, 27 stycznia, do godz. 15.30 można przynosić do Miejskiego Domu Kultury w Zgorzelcu przy ul. Parkowej 1.

31. Finał w Zgorzelcu to również wielkoorkiestrowy kiermasz i sporo ciekawych występów artystycznych: kolędy zaśpiewa chór Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. w Zgorzelcu, w specjalnym kolędowym repertuarze zaprezentuje się także Zgorzelecka Orkiestra Mandolinistów. Będą pokazy iluzji, występy dzieci z warsztatów wokalnych prowadzonych w Miejskim Domu Kultury i wiele innych atrakcji. W holu MDK rozstawione zostaną specjalne kramy, na których działalność i efekty swojej pracy prezentować będą zgorzeleckie stowarzyszenia i organizacje społeczne. Na ich straganach, za wrzut do puszki, będzie można zaopatrzyć się m.in. w drobne rękodzieło, przedmioty artystyczne, wypieki.

Stowarzyszenia i organizacje społeczne chcące zagrać w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy A.D. 2023 prosimy o kontakt. Osoby do kontaktu: Aneta Hajduczek tel.: 787 205 230 lub Janusz Pawul tel.: 785 990 353.

Źródło: MDK Zgorzelec

Dodaj komentarz

Reklama
Reklama