Prosząc o pomoc włożył kij w mrowisko

W dniu 21 grudnia na naszych stronach ukazał się materiał – Bulwersujący komentarz (VIDEO) (zinfo.pl) Podobny materiał ukazał się również na innych portalach internetowych. Czytelnik prosi o pomoc w ustaleniu sprawców podpalenia samochodu. Pod publikacjami pojawiło się mnóstwo komentarzy popierających ten czyn. Oto kilka z nich: – Pokrzywdzony dużo ludzi porobił na hajs więc nie dziwi […]

You are currently viewing Prosząc o pomoc włożył kij w mrowisko

W dniu 21 grudnia na naszych stronach ukazał się materiał – Bulwersujący komentarz (VIDEO) (zinfo.pl)

Podobny materiał ukazał się również na innych portalach internetowych. Czytelnik prosi o pomoc w ustaleniu sprawców podpalenia samochodu. Pod publikacjami pojawiło się mnóstwo komentarzy popierających ten czyn.

Oto kilka z nich:

– Pokrzywdzony dużo ludzi porobił na hajs więc nie dziwi mnie, że zaszła taka sytuacja.

– Widocznie sobie zasłużył czymś na to.

– Ja bym zrobił to samo.

– Pan Marian to zły człowiek, oszukał wielu ludzi (pracowników) i przedsiębiorców z nim współpracujących… Panie Marianie niech Pan nie będzie zdziwiony tym podpaleniem… Karma wraca 🙂

– Nie znam nikogo komu by trzy razy za nic podpalili auto. Jeden raz mógł się ktoś pomylić, ale jak to już trzecie podpalenie to na pewno nie za darmo. Musiał komuś duża krzywdę wyrządzić skoro trzeci raz podpalają.

– Czekam na komentarz jednej osoby, która napisze, że pan Mróz jej w czymś pomógł. Nie ma nikogo takiego? 🙂

 A co to już swojego zdania nie można wyrazić ?? Za coś musza się mścić. Bez powodu co roku nie podpalają.

– Panom na zdjęciu życzę wesołych świąt.

Pisząc tego typu komentarze, udzielamy przyzwolenia na takie działania. Czy istnieje jakiekolwiek usprawiedliwienie dla przestępcy, który podpala, niszczy cudze mienie? Czy taki proceder należy pochwalać? Według art. 288 kk § 1 kto cudzą rzecz niszczy, uszkadza lub czyni niezdatną do użytku, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Co o tym sądzicie?

Dodaj komentarz

Reklama
Reklama