Policyjne podsumowanie tygodnia

W okresie od 28 listopada do 4 grudnia policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu przeprowadzili 242 interwencje oraz wylegitymowali 1088 osób. Podczas podjętych czynności służbowych w bezpośrednim pościgu lub na gorącym uczynku zatrzymali 16 sprawców przestępstw, a także 7 osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości lub organy ścigania. Ponadto w ramach dbania o bezpieczeństwo w ruchu drogowym zatrzymano 1 kierującego w stanie nietrzeźwości i 3 […]

You are currently viewing Policyjne podsumowanie tygodnia
W okresie od 28 listopada do 4 grudnia policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu przeprowadzili 242 interwencje oraz wylegitymowali 1088 osób.

Podczas podjętych czynności służbowych w bezpośrednim pościgu lub na gorącym uczynku zatrzymali 16 sprawców przestępstw, a także 7 osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości lub organy ścigania.

Ponadto w ramach dbania o bezpieczeństwo w ruchu drogowym zatrzymano 1 kierującego w stanie nietrzeźwości i 3 po narkotykach. 11 osób kierowało pojazdami pomimo sądowych zakazów i 7 pomimo cofniętych decyzją starosty uprawnień.

Na terenie powiatu doszło do 16 kolizji drogowych.

Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Zgorzelcu – kom. Agnieszka Goguł

Źródło: KPP Zgorzelec

Dodaj komentarz

Reklama
Reklama