Policyjne podsumowanie tygodnia

W okresie od 16 do 22 stycznia 2023 roku policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu przeprowadzili 259 interwencje oraz wylegitymowali 1283 osób. Podczas podjętych czynności służbowych w bezpośrednim pościgu lub na gorącym uczynku zatrzymali 40 sprawców przestępstw, a także 16 osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości lub organy ścigania. Ponadto w ramach dbania o bezpieczeństwo w ruchu drogowym zatrzymano 10 kierujących w stanie nietrzeźwości i 6 pod wpływem […]

You are currently viewing Policyjne podsumowanie tygodnia

W okresie od 16 do 22 stycznia 2023 roku policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu przeprowadzili 259 interwencje oraz wylegitymowali 1283 osób.

Podczas podjętych czynności służbowych w bezpośrednim pościgu lub na gorącym uczynku zatrzymali 40 sprawców przestępstw, a także 16 osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości lub organy ścigania.

Ponadto w ramach dbania o bezpieczeństwo w ruchu drogowym zatrzymano 10 kierujących w stanie nietrzeźwości i 6 pod wpływem narkotyków. 22 osoby kierowały pojazdami pomimo sądowych zakazów i 6 pomimo cofniętych decyzją starosty uprawnień.

Na terenie powiatu doszło do 27 kolizji drogowych.

kom. Agnieszka Goguł
Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Zgorzelcu

Dodaj komentarz

Reklama
Reklama