Policyjne podsumowanie tygodnia

W okresie od 9 do 15 stycznia 2023 roku policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu przeprowadzili 252 interwencje oraz wylegitymowali 1397 osób. Podczas podjętych czynności służbowych w bezpośrednim pościgu lub na gorącym uczynku zatrzymali 42 sprawców przestępstw, a także 11 osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości lub organy ścigania. Ponadto w ramach dbania o bezpieczeństwo w ruchu drogowym zatrzymano 3 kierujących w stanie nietrzeźwości i 7 pod wpływem […]

You are currently viewing Policyjne podsumowanie tygodnia

W okresie od 9 do 15 stycznia 2023 roku policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu przeprowadzili 252 interwencje oraz wylegitymowali 1397 osób.

Podczas podjętych czynności służbowych w bezpośrednim pościgu lub na gorącym uczynku zatrzymali 42 sprawców przestępstw, a także 11 osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości lub organy ścigania.

Ponadto w ramach dbania o bezpieczeństwo w ruchu drogowym zatrzymano 3 kierujących w stanie nietrzeźwości i 7 pod wpływem narkotyków. 23 osoby kierowały pojazdami pomimo sądowych zakazów i 9 pomimo cofniętych decyzją starosty uprawnień.

Na terenie powiatu doszło do 2 wypadków i do 33 kolizji drogowych.

kom. Agnieszka Goguł
Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Zgorzelcu

Dodaj komentarz

Reklama
Reklama