Policyjne podsumowanie tygodnia

W okresie od 2 do 8 stycznia 2023 roku policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu przeprowadzili 290 interwencji oraz wylegitymowali 1030 osób. Podczas podjętych czynności służbowych w bezpośrednim pościgu lub na gorącym uczynku zatrzymali 40 sprawców przestępstw, a także 15 osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości lub organy ścigania. Ponadto w ramach dbania o bezpieczeństwo w ruchu drogowym zatrzymano 6 kierujących w stanie nietrzeźwości i 2 pod wpływem […]

You are currently viewing Policyjne podsumowanie tygodnia

W okresie od do 8 stycznia 2023 roku policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu przeprowadzili 290 interwencji oraz wylegitymowali 1030 osób.

Podczas podjętych czynności służbowych w bezpośrednim pościgu lub na gorącym uczynku zatrzymali 40 sprawców przestępstw, a także 15 osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości lub organy ścigania.

Ponadto w ramach dbania o bezpieczeństwo w ruchu drogowym zatrzymano 6 kierujących w stanie nietrzeźwości i 2 pod wpływem narkotyków. 21 osób kierowało pojazdami pomimo sądowych zakazów i 7 pomimo cofniętych decyzją starosty uprawnień.

Na terenie powiatu doszło do 19 kolizji drogowych.

kom. Agnieszka Goguł
Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Zgorzelcu

Dodaj komentarz

Reklama
Reklama