Policyjne podsumowanie tygodnia

W okresie od 19 do 25 grudnia policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu przeprowadzili 252 interwencje oraz wylegitymowali 1009 osób. Podczas podjętych czynności służbowych w bezpośrednim pościgu lub na gorącym uczynku zatrzymali 33 sprawców przestępstw, a także 15 osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości lub organy ścigania. Ponadto w ramach dbania o bezpieczeństwo w ruchu drogowym zatrzymano 4 kierującego w stanie nietrzeźwości. 17 osób kierowało pojazdami pomimo sądowych […]

You are currently viewing Policyjne podsumowanie tygodnia

W okresie od 19 do 25 grudnia policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu przeprowadzili 252 interwencje oraz wylegitymowali 1009 osób.

Podczas podjętych czynności służbowych w bezpośrednim pościgu lub na gorącym uczynku zatrzymali 33 sprawców przestępstw, a także 15 osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości lub organy ścigania.

Ponadto w ramach dbania o bezpieczeństwo w ruchu drogowym zatrzymano 4 kierującego w stanie nietrzeźwości. 17 osób kierowało pojazdami pomimo sądowych zakazów i 9 pomimo cofniętych decyzją starosty uprawnień.

Na terenie powiatu doszło do 30 kolizji i 2 wypadków drogowych w których 1 osoba została ranna, 1 poniosła śmierć na miejscu.

Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Zgorzelcu – kom. Agnieszka Goguł

Dodaj komentarz

Reklama
Reklama