Policyjne podsumowanie tygodnia

W okresie od 12 do 18 grudnia policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu przeprowadzili 239 interwencji oraz wylegitymowali 995 osób. Podczas podjętych czynności służbowych w bezpośrednim pościgu lub na gorącym uczynku zatrzymali 17 sprawców przestępstw, a także 12 osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości lub organy ścigania. Ponadto w ramach dbania o bezpieczeństwo w ruchu drogowym zatrzymano 1 kierującego w stanie nietrzeźwości i 2 po narkotykach. 12 […]

You are currently viewing Policyjne podsumowanie tygodnia
W okresie od 12 do 18 grudnia policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu przeprowadzili 239 interwencji oraz wylegitymowali 995 osób.

Podczas podjętych czynności służbowych w bezpośrednim pościgu lub na gorącym uczynku zatrzymali 17 sprawców przestępstw, a także 12 osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości lub organy ścigania.

Ponadto w ramach dbania o bezpieczeństwo w ruchu drogowym zatrzymano 1 kierującego w stanie nietrzeźwości i 2 po narkotykach. 12 osób kierowało pojazdami pomimo sądowych zakazów i 6 pomimo cofniętych decyzją starosty uprawnień.

Na terenie powiatu doszło do 32 kolizji drogowych.

kom. Agnieszka Goguł
Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Zgorzelcu

Dodaj komentarz

Reklama
Reklama