Pierwsze spotkania wigilijne

Początek grudnia i okres Bożego Narodzenia to czas wyjątkowych spotkań z lokalną społecznością. W piątek 9 grudnia br. miały miejsce pierwsze spotkania opłatkowe, w których uczestniczył Starosta Zgorzelecki Artur Bieliński. Serdeczne życzenia świąteczne od Starosty Zgorzeleckiego podczas spotkania wigilijnego usłyszeli pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy w Zgorzelcu. Starosta Zgorzelecki uczestniczył również w spotkaniu zorganizowanym przez Związek […]

You are currently viewing Pierwsze spotkania wigilijne

Początek grudnia i okres Bożego Narodzenia to czas wyjątkowych spotkań z lokalną społecznością.

W piątek 9 grudnia br. miały miejsce pierwsze spotkania opłatkowe, w których uczestniczył Starosta Zgorzelecki Artur Bieliński.

Serdeczne życzenia świąteczne od Starosty Zgorzeleckiego podczas spotkania wigilijnego usłyszeli pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy w Zgorzelcu.

Starosta Zgorzelecki uczestniczył również w spotkaniu zorganizowanym przez Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Zgorzelcu.

Bez wątpienia obie uroczystości obfitowały w serdeczność, ciepło i radość, a także były doskonałą okazją do wspólnego spędzenia czasu, rozmów i złożenia najlepszych życzeń.

Źródło: powiatzgorzelecki.pl

Dodaj komentarz

Reklama
Reklama