„Osa” wśród najlepszych

Ponad 180 punktów i drugie miejsce we współzawodnictwie dzieci i młodzieży na Dolnym Śląsku, 23 miejsce na 369 sklasyfikowanych klubów w Polsce, 555 startów podopiecznych w sezonie letnim, 18 medali złotych, 24 srebrne, 28 brązowych to najważniejsze dokonania lekkoatletycznej Osy Zgorzelec w 2022 roku. 20 stycznia 2023 roku w Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu odbyło się uroczyste podsumowanie sezonu sekcji lekkoatletycznej MKS Osa Zgorzelec.  Oprócz zawodników startujących […]

You are currently viewing „Osa” wśród najlepszych

Ponad 180 punktów i drugie miejsce we współzawodnictwie dzieci i młodzieży na Dolnym Śląsku23 miejsce na 369 sklasyfikowanych klubów w Polsce555 startów podopiecznych w sezonie letnim18 medali złotych24 srebrne, 28 brązowych to najważniejsze dokonania lekkoatletycznej Osy Zgorzelec w 2022 roku.

20 stycznia 2023 roku w Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu odbyło się uroczyste podsumowanie sezonu sekcji lekkoatletycznej MKS Osa Zgorzelec.  Oprócz zawodników startujących w barwach zgorzeleckiej „OSY”, wzięły w nim udział władze samorządowe, działacze klubu, trenerzy.

Sukces „Osy” to w ogromnym stopniu zasługa, trwającej już od 1979 roku, znakomitej współpracy z Międzyszkolnym Ośrodkiem Sportowym. Reprezentanci klubu, to talenty wyłapywane przez nauczycieli wychowania fizycznego w szkołach całego powiatu.

Podsumowanie było również okazją do podziękowań dla sponsorów. Warto wspomnieć, że Międzyszkolny Klub Sportowy „Osa” jest wspierany finansowo z budżetu miasta Zgorzelec.

Źródło: zgorzelec.eu

Dodaj komentarz

Reklama
Reklama