Odzyskali skradziony samochód

Policjanci z Komisariatu Policji w Pieńsku uzyskali informację, że po terenie podległym dla ich komisariatu może poruszać się pojazd marki Volkswagen pochodzący z kradzieży. Samochód miał być skradziony dwa miesiące wcześniej z powiatu dzierżoniowskiego. Funkcjonariusze podczas patrolu miasta zauważyli auto mogące pochodzić właśnie z tego przestępstwa. W związku z tym przypuszczeniem zatrzymali kierującego do kontroli […]

You are currently viewing Odzyskali skradziony samochód

Policjanci z Komisariatu Policji w Pieńsku uzyskali informację, że po terenie podległym dla ich komisariatu może poruszać się pojazd marki Volkswagen pochodzący z kradzieży. Samochód miał być skradziony dwa miesiące wcześniej z powiatu dzierżoniowskiego.

Funkcjonariusze podczas patrolu miasta zauważyli auto mogące pochodzić właśnie z tego przestępstwa. W związku z tym przypuszczeniem zatrzymali kierującego do kontroli drogowej. Jak się okazało podczas sprawdzania w dostępnych bazach, 31-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami, był pod wpływem alkoholu i narkotyków, a samochód był tym skradzionym z powiatu dzierżoniowskiego.

Mężczyzna trafił do zgorzeleckiej komendy, gdzie usłyszał zarzuty.

Teraz za swoje czyny odpowie przed sądem.

kom. Agnieszka Goguł
Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Zgorzelcu

Dodaj komentarz

Reklama
Reklama