Odzyskali kradziony pojazd

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zgorzeleckiej komendy podczas służby na terenie gminy Zgorzelec zauważyli pojazd marki Volkswagen, który mógł pochodzić z kradzieży. Funkcjonariusze zatrzymali kierującego do kontroli drogowej. Jak się okazało pojazd miał założone tablice rejestracyjne przypisane do innego samochodu i był tym skradzionym dwa dni wcześniej z terenu Zgorzelca. Natomiast 34-letni kierujący posiadał sądowy […]

You are currently viewing Odzyskali kradziony pojazd

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zgorzeleckiej komendy podczas służby na terenie gminy Zgorzelec zauważyli pojazd marki Volkswagen, który mógł pochodzić z kradzieży. Funkcjonariusze zatrzymali kierującego do kontroli drogowej. Jak się okazało pojazd miał założone tablice rejestracyjne przypisane do innego samochodu i był tym skradzionym dwa dni wcześniej z terenu Zgorzelca. Natomiast 34-letni kierujący posiadał sądowy zakaz kierowania pojazdami i był pod wpływem metamfetaminy.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do zgorzeleckiej komendy, a pojazd po zakończeniu czynności procesowych został przekazany właścicielowi.

Teraz 43-latek za swoje czyny, w tym za włamanie i kradzież pojazdu odpowie przed sądem. Może mu grozić do 10 lat pozbawienia wolności.

Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Zgorzelcu – kom. Agnieszka Goguł

Dodaj komentarz

Reklama
Reklama