Nie w saniach, ale na motorze z burmistrzem Węglińca przybył Święty Mikołaj

Na dzieciaki czekało ciężkie zadanie … egzamin na elfika. Uczestnicy zabawy musieli wykazać się sprytem, kreatywnością, szybkością i ogromną wiedzą na temat Mikołaja. Po przywitaniu przystąpiliśmy do egzaminu Dzieci m.in. segregowały listy, które wymieszał zły elfik, musiały wykazać się celnością, rzucając śnieżkami do kominów, układały wielkie puzzle, tworzyły portret Mikołaja, przeszły test wiedzy o mikołajowych zwyczajach. Zabawa […]

You are currently viewing Nie w saniach, ale na motorze z burmistrzem Węglińca przybył Święty Mikołaj

Na dzieciaki czekało ciężkie zadanie … egzamin na elfika. Uczestnicy zabawy musieli wykazać się sprytem, kreatywnością, szybkością i ogromną wiedzą na temat Mikołaja.

Po przywitaniu przystąpiliśmy do egzaminu Dzieci m.in. segregowały listy, które wymieszał zły elfik, musiały wykazać się celnością, rzucając śnieżkami do kominów, układały wielkie puzzle, tworzyły portret Mikołaja, przeszły test wiedzy o mikołajowych zwyczajach.

Zabawa była świetna, ale wszyscy nerwowo wyczekiwali gościa specjalnego. Zjawił się i On – Św. Mikołaj i to w jakim stylu. Do naszego Centrum Kultury przywiózł go Pan Burmistrz Mariusz Wieczorek na swoim motocyklu.

No i się zaczęło … tańce, przytulasy, wspólne zdjęcia i najważniejsze – PREZENTY

Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do organizacji tego wydarzenia i powiemy Wam coś jeszcze w tajemnicy … DZIECIAKI byłyście świetne.

Do zobaczenia na kolejnych imprezkach w WCK

Źródło: Gminne Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Węglińcu

Dodaj komentarz

Reklama
Reklama