Najlepsza para deblowa w Polsce sezonu 2022

Zimowe Finały Mistrzostw Polski Polskiej Ligi Tenisa – Chorzów, 17-18 grudnia 2022r.

You are currently viewing Najlepsza para deblowa w Polsce sezonu 2022

To był ostatni turniej w tym roku.

Miałem przyjemność wystąpić w nim w dwóch kategoriach: w mikście w parze z Magdaleną Żurek, a także w deblu w parze z Robertem Stankowskim.

Niestety nie był to dla mnie udany turniej. Na porannej rozgrzewce doznałem kontuzji, naderwałem prawe przedramię i ten turniej musiałem rozegrać bez prawej ręki. Moi partnerzy dwoili się i troili, ale sami nie byli w stanie wygrać. Wystarczyło tylko na dwa ćwierćfinały, chociaż medale były blisko. Pokazaliście klasę. Dziękuję Wam za ten turniej i przepraszam za niedyspozycję. Teraz rekonwalescencja i za kilka tygodni powrót do gry.

A teraz kilka spraw, które warto odnotować in plus. Pomimo tego, że turniej w moim wykonaniu zaliczyć należy do tych mniej udanych, to i tak podsumował on dobry wszakże sezon. I tak oto Robert i ja odbieramy podczas uroczystej gali nagrodę dla najlepszej pary deblowej PLT w roku 2022, a w indywidualnym rankingu deblistów obaj zajmujemy miejsca na podium rankingu krajowego.

Wszystkim wygranym z Chorzowa serdecznie gratuluję!

Wszystkim, z którymi zagrałem w tym roku, dziękuję!

Do zobaczenia po zmianie daty!

Źródło: facebook.com/lukasz.brodziak

Przypominamy – Łukasz Brodziak jest przewodniczącym Rady Miasta i Gminy Pieńsk, jak widać odnosi również sukcesy w sporcie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nowym roku.

Dodaj komentarz

Reklama
Reklama