Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych

3 grudnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych ustanowiony przez Organizację Narodów Zjednoczonych. Z tej okazji, składamy wszystkim osobom niepełnosprawnym, a także ich rodzinom, opiekunom i przyjaciołom, najserdeczniejsze życzenia zdrowia, osobistej pomyślności w realizacji planów, marzeń oraz wytrwałości w pokonywaniu przeciwności losu. Niech ta trudna droga rehabilitacji i starań na rzecz zwiększenia niezależności, będzie owocowała w […]

You are currently viewing Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych

3 grudnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych ustanowiony przez Organizację Narodów Zjednoczonych.

Z tej okazji, składamy wszystkim osobom niepełnosprawnym, a także ich rodzinom, opiekunom i przyjaciołom, najserdeczniejsze życzenia zdrowia, osobistej pomyślności w realizacji planów, marzeń oraz wytrwałości w pokonywaniu przeciwności losu.

Niech ta trudna droga rehabilitacji i starań na rzecz zwiększenia niezależności, będzie owocowała w znaczną poprawę jakości życia, a życzliwość i zrozumienie ze strony najbliższych, będą motywacją do wszelkich form aktywności społecznej.

Dziękujemy pracownikom i członkom Stowarzyszeń, Organizacji i Instytucji zaangażowanym w działania na rzecz osób niepełnosprawnych w powiecie zgorzeleckim, za ich poświęcenie oraz profesjonalizm.

Niech ten szczególny dzień przypomni nam wszystkim, że niepełnosprawni są obecni w naszej społeczności, a idea integracji wzmocni dziś znaczenie słów: “Szacunek, Tolerancja, Akceptacja i Współdziałanie”

Źródło: Powiat Zgorzelecki

Dodaj komentarz

Reklama
Reklama