Magiczne spotkanie z Mikołajem

Wspaniała impreza ze spektaklem Zdrojowego Teatru Animacji pt. „Piosenki z Kufra” w Euroregionalnym Centrum Kultury i Komunikacji w Pieńsku. Wczorajsze „Magiczne spotkanie z Mikołajem” przepełnione było śmiechem i zabawą. Fantastyczny spektakl przygotowany przez Zdrojowy Teatr Animacji w Jeleniej Górze im. Bogdana Nauki przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Po przedstawieniu Mikołaj wraz ze Śnieżynką wręczyli prezenty wszystkim dzieciom. […]

You are currently viewing Magiczne spotkanie z Mikołajem

Wspaniała impreza ze spektaklem Zdrojowego Teatru Animacji pt. „Piosenki z Kufra” w Euroregionalnym Centrum Kultury i Komunikacji w Pieńsku.

Wczorajsze „Magiczne spotkanie z Mikołajem” przepełnione było śmiechem i zabawą. Fantastyczny spektakl przygotowany przez Zdrojowy Teatr Animacji w Jeleniej Górze im. Bogdana Nauki przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Po przedstawieniu Mikołaj wraz ze Śnieżynką wręczyli prezenty wszystkim dzieciom. Ale to jeszcze nie koniec atrakcji! Po wizycie Mikołaja nasi instruktorzy i animatorzy przygotowali mnóstwo zabaw ruchowych, świąteczne malowanie twarzy i wspaniałą dyskotekę dla dzieci.

Źródło: Euregiokom

 

 

Dodaj komentarz

Reklama
Reklama