Koncert Kolęd

Dnia 22 stycznia o godz. 18.30 w Kościele św. Bonifacego w Zgorzelcu odbędzie się Koncert Kolęd w wykonaniu uczniów i pedagogów Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego w Zgorzelcu. Świąteczny repertuar zabrzmi w wykonaniu Chóru PSM pod kierunkiem Mateusza Kazimierskiego. Chórowi akompaniować będzie Przemysław Chałupka. Najsłynniejsze polskie kolędy i pastorałki zagrają także […]

You are currently viewing Koncert Kolęd

Dnia 22 stycznia o godz. 18.30 w Kościele św. Bonifacego w Zgorzelcu odbędzie się Koncert Kolęd w wykonaniu uczniów i pedagogów Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego w Zgorzelcu.

Świąteczny repertuar zabrzmi w wykonaniu Chóru PSM pod kierunkiem Mateusza Kazimierskiego. Chórowi akompaniować będzie Przemysław Chałupka. Najsłynniejsze polskie kolędy i pastorałki zagrają także instrumentaliści. Zgorzelecka publiczność zostanie zaproszona do wspólnego śpiewania.

Koncert poprowadzi Dorota Barczyk.

Koncert odbywa się w ramach projektu Muzyka dla Zgorzelca współfinansowanego przez Gminę Miejską Zgorzelec, Gminę Zgorzelec i Zgorzeleckie Towarzystwo Muzyczne.

Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz

Reklama
Reklama