Jarmark Bożonarodzeniowy w Żarskiej Wsi

W niedzielę 18 listopada br. w świetlicy wiejskiej w Żarskiej Wsi  odbył się Jarmark Bożonarodzeniowy zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Zgorzelcu z/s w Radomierzycach. Wykorzystując czas przedświątecznych przygotowań można było wspólnie przeżyć radość z oczekiwania na te najpiękniejsze z wszystkich świąt – Święta Bożego Narodzenia. W świetlicy można było kupić wiele pięknych ozdób świątecznych. Ręcznie […]

You are currently viewing Jarmark Bożonarodzeniowy w Żarskiej Wsi

W niedzielę 18 listopada br. w świetlicy wiejskiej w Żarskiej Wsi  odbył się Jarmark Bożonarodzeniowy zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Zgorzelcu z/s w Radomierzycach.

Wykorzystując czas przedświątecznych przygotowań można było wspólnie przeżyć radość z oczekiwania na te najpiękniejsze z wszystkich świąt – Święta Bożego Narodzenia. W świetlicy można było kupić wiele pięknych ozdób świątecznych. Ręcznie robione stroiki, wieńce i świąteczne chochoły, lampiony i ozdoby z makramy i wykonane na szydełku. Można było skosztować i zakupić potrawy i ciasta świąteczne.

Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, warsztaty dekoracyjne dla dzieci i dorosłych, quizy z nagrodami, świąteczną atmosferę podtrzymywały koncerty kolęd Mateusza i Ani Buczek oraz zespołu „Kwiatowianki” z Żarskiej Wsi. Cieszy udział Klubów Seniora i Kół Gospodyń Wiejskich z naszej gminy na jarmarku.

Źródło: gmina.zgorzelec.pl

Dodaj komentarz

Reklama
Reklama