Dofinansowania w ramach programu Czyste Powietrze

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu opublikował raport dot. statystyk związanych z realizacją Programu „Czyste Powietrze” z danymi na dzień 31 grudnia 2022 roku. Raport obejmuje informacje o liczbie złożonych Wniosków o dofinansowanie, liczbie zawartych umów o dofinansowanie, liczbie zrealizowanych przedsięwzięć, a także kwocie wypłaconych dotacji dla przedsięwzięć z terenów gmin woj. dolnośląskiego. […]

You are currently viewing Dofinansowania w ramach programu Czyste Powietrze

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu opublikował raport dot. statystyk związanych z realizacją Programu „Czyste Powietrze” z danymi na dzień 31 grudnia 2022 roku. Raport obejmuje informacje o liczbie złożonych Wniosków o dofinansowanie, liczbie zawartych umów o dofinansowanie, liczbie zrealizowanych przedsięwzięć, a także kwocie wypłaconych dotacji dla przedsięwzięć z terenów gmin woj. dolnośląskiego.

Dla Miasta Zgorzelec statystyka ta przedstawia się następująco:

– Liczba złożonych wniosków o dofinansowanie: 120

– Liczba zawartych umów o dofinansowanie: 98

– Liczba zrealizowanych przedsięwzięć-zakończonych: 46

– Kwota wypłaconej dotacji (zadania zakończone): 349 343,28 zł

Punkt konsultacyjno-informacyjny Programu otwarty jest w Urzędzie Miasta Zgorzelec od 9:00 do 17:00 w każdy wtorekpokój 104. Kontakt telefoniczny wyłącznie we wtorki pod numerem 784-737-516 lub z infolinią Programu Czyste Powietrze pod numerem telefonu 22 340 40 80. Punkt konsultacyjno-informacyjny obsługiwany jest przy współpracy ze Stowarzyszeniem Rozwoju Innowacyjności Energetycznej w Zgorzelcu z siedzibą przy ul. Lubańskiej 9a w Zgorzelcu.

Przypominamy, że od 3 stycznia 2023 r. obowiązują nowe warunki programu, które obejmują m.in. podwyższenie progów dochodowych, zwiększenie wysokości dotacji oraz możliwość złożenia kolejnego wniosku o dofinansowanie dla tych, którzy już wcześniej skorzystali z Programu. Spotkanie informacyjne w tej sprawie odbędzie się 24 stycznia (wtorek), sala 201 – II piętro, godz. 14:00 w Urzędzie Miasta Zgorzelec. Kolejne spotkania: 6 lutego o godz. 15:00 w Ośrodku Kultury w Zawidowie oraz 9 lutego o godz. 14:00 w Świetlicy Wiejskiej we Włosieniu.

Źródło: zgorzelec.eu

Dodaj komentarz

Reklama
Reklama