Akcja Anihilacja – PREMIERA!

Pieński klub Qltur Kombinat zaprasza na premierowy pokaz filmu „Akcja Anihilacja”. Fanfary, czerwony dywan, błysk fleszy i celebryci wyginający się na ściance ze sponsorami. Czy tak musi wyglądać każda premiera? Nie nie musi. My zrobimy ją po swojemu. Tak żeby film premierowy nie czuł się samotnie a Ty miał choć jeden powód więcej aby do […]

You are currently viewing Akcja Anihilacja – PREMIERA!

Pieński klub Qltur Kombinat zaprasza na premierowy pokaz filmu „Akcja Anihilacja”.

Fanfary, czerwony dywan, błysk fleszy i celebryci wyginający się na ściance ze sponsorami. Czy tak musi wyglądać każda premiera? Nie nie musi. My zrobimy ją po swojemu. Tak żeby film premierowy nie czuł się samotnie a Ty miał choć jeden powód więcej aby do nas dołączyć.

Mamy niebywały zaszczyt zaprosić Wan na premierowy pokaz filmu „Akcja Anihilacja” – najnowszego dziecka pieńskiej stajni filmów niepoważnej grozy i poważnego humoru. Jak wyszło im to dzieło tym razem? Będziemy mogli to ocenić tylko po minach widzów. Podobały Ci się poprzednie dokonania tej ekipy? Wbijaj, bo dostaniesz więcej! Może nie podobały? To podejdź sprawdzić jakie zrobili postępy!

Akcja Anihilacja to film mocno antysystemowy, będący krytyką współczesnego świata. Pomimo dużej ilości czarnego i abstrakcyjnego humoru, ukazany jest tu dramat jednostki, która w wyniku swojej frustracji odnajduje wraz ze swoim czworonożnym przyjacielem rozwiązanie problemu w eksterminacji ludzkości. W filmie jest wiele nawiązań do popkulturowych oraz literackich dzieł a stylistyka oparta jest na kinie neonoir.

Premierę umilą także pokaz animacji Kamila Wójcika oraz inscenizację Teatru Wybrzmięk!

Kamil Wójcik to niezależny twórca animacji 2d. Urodził się na wschodzie Polski – w Łańcucie,
pierwszego stycznia, w Światowy Dzień Kaca przez co nikt nie pamięta o jego urodzinach. Skończył Liceum Plastyczne w Jarosławiu i ASP we Wrocławiu. Jego realizacje można oglądać w internecie, ale pojawiały się też na festiwalach: Splat!, OKFA, Solanin, Anima&Etiuda, Cinanima, Kameralne Lato, WAFF i innych. Wielokrotny zdobywca nagród na największym polskim festiwalu animacji- O!PLA. Tegoroczny zwycięzca Grand Video Awards w kategorii „Komedia i Rozrywka”. Autor najlepszego, według jurorów festiwalu PL Music Video Awards 2022 animowanego polskiego teledysku. Jego realizacje bywają krwawe, brutalne i pełne przemocy, a czasami groteskowe i zabawne. Przynajmniej taką ma nadzieję.

Teatr Wybrzmięk swoją działalność rozpoczął w 2018 roku. Swoją nazwę zawdzięcza wesołemu słowotwórstwu. Jest to połączenie wyrazu, jako słowa mówionego oraz brzmienia, jako wysłuchania.
Artyści mają na swoim koncie wiele spektakli, ale także inscenizacji projektowanych na potrzeby wydarzeń kulturalnych. Niezwykle elastyczni członkowie zespołu dostrajają się do kulturalnych eventów proponując muzyczno – teatralne uniesienia, zaprowadzające widzów w otchłań ludzkiej psychiki.
Skład:
Małgorzata Grabowska – aktorka, scenarzystka.
Anna Buczek – wokalistka, kompozytorka, multiinstrumentalistka
Mateusz Buczek – wokalista, basista, gitarzysta, perkusista.
Jacek Bartczak – aktor, wokalista, gitarzysta
Dawid Topór – reżyser.

Tak więc jest po co przyjść! Wpadajcie rzucić okiem, pogadać, zbić piątkę i tupnąć nóżką na samo zakończenie.

Źródło: Qltur Kombinat

Dodaj komentarz

Reklama
Reklama