8 Mikołajkowy turniej organizowany przez KS Orliki Węgliniec

UMiG Węgliniec jak co roku wspiera turniej Mikołajkowy tym razem po raz ósmy. W kawiarence stanęła puszka, do której można było wrzucać datki na Charytatywny Jarmark Bożonarodzeniowy. Dziękujemy za hojność kibiców! 8 Mikołajkowy turniej organizowany przez KS Orliki Węgliniec za Nami. Super atmosfera, dużo walki na parkiecie i piękne bramki tym się charakteryzował Nasz międzynarodowy […]

You are currently viewing 8 Mikołajkowy turniej organizowany przez KS Orliki Węgliniec

UMiG Węgliniec jak co roku wspiera turniej Mikołajkowy tym razem po raz ósmy.

W kawiarence stanęła puszka, do której można było wrzucać datki na Charytatywny Jarmark Bożonarodzeniowy.

Dziękujemy za hojność kibiców!

8 Mikołajkowy turniej organizowany przez KS Orliki Węgliniec za Nami. Super atmosfera, dużo walki na parkiecie i piękne bramki tym się charakteryzował Nasz międzynarodowy turniej , gdyż udział brali również zawodnicy z partnerskiej gminy Kodersdorf.

Aby turniej Mikołajkowy nie był tylko z nazwy jak co roku postarał się UMiG Węgliniec na czele z Panem Burmistrzem Mariuszem Wieczorkiem oraz Panem Sekretarzem Marcinem Paplą. Dziękuję w imieniu swoim oraz dzieci za super paczki, które przygotowaliście, tutaj również chciałbym podziękować spółce PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A, która przyczyniła się, że paczki były bogate.

Oczywiście w podziękowaniach nie mogłoby zabraknąć Naszych cudownych rodziców, którzy znowu byli TOP i przygotowali super kawiarenkę (Jesteście wielcy). W kawiarence stanęła puszka do, której można było wrzucać datki na CharytatywnyJarmark Bożonarodzeniowy Hojność kibiców była duża, więc sporo zebraliśmy i przekazaliśmy do sztabu Jarmarku.

Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji, Naszym juniorom za posędziowanie i obsługę tablicy, trenerom w klubie oraz przybyłym za opiekę nad zawodnikami oraz wszystkim przybyłym kibicom było super i zapraszamy już za rok.

Źródło: UMiG Węgliniec

Dodaj komentarz

Reklama
Reklama